44

RUBI J-20 - женски слип гаќички

(0)
274,00 ДЕН 489,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Сензуални женски слип гаќички од заводлива чипка. Со дискретен појас околу струкот и тенко порабување од чипка. Поставени со памук.

Материјал

90% полиамид 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам