Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Sandy
  • Sandy
Опис

Софистициран и елегантен беби дол од сатен кој лежерно паѓа и предизвикува пријатно чувство. Украсни чипкани рабови и тенки прерамки на подесување

Sandy P19

1.549,00 ДЕН

Расположливи големини
S M L XL
Расположливи бои
Материјал

100% сатен

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.