Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Simona
  • Simona
Опис

Гламурозни женски бразилијана гаќички со раскошна чипка и декоративен паспул со циркони. Памучната постава во долниот дел, овозможува пријатно и удобно чувство во текот на целиот ден

SIMONA

379,00 ДЕН

Расположливи големини
S M L XL
Расположливи бои
Материјал

60% полиамид, 30% вискоза, 10% еластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.