Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Simonetta
  • Simonetta
  • Simonetta
Опис

Исто како што Ботичели ја насликаубавината на жената на неговото платно, сакаме да ја насликаме на транспарентен дел од хулахопки Симонета во сенката на црно. Ние го креираме овој дизајн кој прикажува жена со долга коса. Се надеваме дека овој модел ќе биде вистински бисер во вашиот плакар.

Simonetta

279,00 ДЕН

399,00 ДЕН

-30%

Расположливи големини
2 3 4 5
Расположливи бои
Материјал

86% полиамид, 14% еластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.