30

SKY J-20 - женска наметка

(0)
1.532,30 ДЕН 2.189,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женска наметка со долг крој, со долги, широки ракави. Струкот се нагласува со врвка од истиот материјал.

Материјал

94% полиестер 6% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам