30

SORELLA J-22 женска наметка

(5)
1.567,00 ДЕН 2.239,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женска наметка од нежен материјал, отмена и елегантна со 3/4 широки ракави.Нежно паѓа с струкот се нагласува со лента од истиот материјал..

Материјал

95% Полиестер 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам