Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Sorella
  • Sorella
Опис

Отмено и елегантно кимоно женска наметка од сатен со 3/4 широки ракави. и егзотичен принт. Лежерен пад а струкот се нагласува со трака на подесување од истиот материјал

Sorella

1.399,00 ДЕН

1.989,00 ДЕН

-30%

Расположливи големини
S M L XL
Расположливи бои
Материјал

100% сатен

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.