Ново

Summer p-21 градник без жици

(0)
769,30 ДЕН 1.099,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Piper p-21 градник во Б корпа

(0)
874,30 ДЕН 1.249,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Lauretta p-21 танга гаќички

(0)
342,30 ДЕН 489,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Janja p-21 женски слип

(0)
363,30 ДЕН 519,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Број на производи: 0

Вкупен износ: 0,00 ДЕН

Опис

Женски градник со Б корпи, без жици и дополнително полнење. Овозможува максимална удобност, идеален за секојдневно носење, без стегање.

Материјал

92% полиамид 8% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам