20

TAJRA J-21 ЖЕНСКИ БЕБИ ДОЛ

(5)
1.439,20 ДЕН 1.799,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Нежен и удобен беби дол, отмен и елегантен. Лелеаво паѓа, давајќи чувство на удобност

Материјал

95% Полиестер 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам