44

Женски беби дол

(0)
945,00 ДЕН 1.689,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Удобен женски беби дол со кратки ракави. Благодарение на меката високза е невевројатно пријатен за носење и спиење.

Материјал

Gornji deo / 95% Viskoza 5% Elastin; Donji deo / 100% Viskoza

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам