44

TAVIA J-20 - женска наметка

(0)
1.226,00 ДЕН 2.189,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Заводлива наметка со егзотичен дезен од мини колекцијата Rain forest. Ластикот се посува за нагласување за струкот. Со долги ракави.

Материјал

94% полиестер 6% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам