Ново

TAYLOR J-20 - женски слип гаќички

(0)
499,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Слип гаќички од нежен материјал, со мека памучна постава за удобно носење. На предниот дел има петролеј ленти и нежна чипка. Задниот дел е едноставен и без порабување.

Материјал

70% полиамид, 30% полиестер

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам