30

TEA J-20 - женски градник во Б корпа

(5)
692,30 ДЕН 989,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Нежен, вискозен push up градник со жица и благо пенесто полнење. Украсен со фини чипкани рабови. Погоден за секојдневно носење.

Материјал

95% вискоза 5% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам