30

TEA P-22 - push up градник

(5)
860,30 ДЕН 1.229,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Градник без жици и полнења, прекриен со чипка.Закопчувањето е на предната страна, а тенките прерамки се вкрстуваат на грбот.

Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам