Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Tea
  • Tea
Опис

Нежен push-up градник од вискоза со пенасто полнење украсен со фина чипка по рабовите. УДобен и нежен, погоден за секојдневно носење

TEA

529,00 ДЕН

899,00 ДЕН

-41%

Расположливи големини
70 B 75 B 80B 85B
Расположливи бои
Материјал

95% Вискоза 5% Eластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.