Ново

TERRA J-22 - женски пижами

(5)
1.859,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски пижами со "коала" мотив, пријатни и удобни, идеални за секојдневно носење.

Материјал

80% Памук 20% Полиестер

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам