30

TIANA J-20 - женски слип гаќички

(0)
272,00 ДЕН 389,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски слип гаќички со младешни дезен и натпис испечатен на задниот дел.

Материјал

90% памук, 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам