30

Tierra p-21 слип гаќички

(5)
377,30 ДЕН 539,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски слип гаќички од нежен материјал, заводливо проѕирни, со додаток на памучна постава.

Материјал

77% полиамид 23% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам