Ново

Trisha p-21 женска ноќница

(0)
1.589,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женска ноќница од мек материјал, отмена и удобна. Збогатена со чипка, со тенки прерамки кои се подесуваат. Лежерно паѓа по телото.

Материјал

94% полиестер 6% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам