Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Trisha
  • Trisha
Опис

Отмена и елегантна наметка од сатен со 3/4 широки ракави, збогатена со чипка. Лежерно паѓа и има прерамки на подесување

Trisha

1.169,00 ДЕН

Расположливи големини
s m l xl
Расположливи бои
Материјал

100% сатен

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.