Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Venus
Опис

Venus

1.495,00 ДЕН

Расположливи големини
2 3 4
Расположливи бои
Материјал

82% полиамид 18 еластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.