30

VICKY J-20 - женски слип гаќички

(0)
307,30 ДЕН 439,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Слип гаќички со анимал принт, порабени со црна чипка. Поставени со памук, за поудобно секојдневно носење.

Материјал

90% полиамид, 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам