30

Push-Up градник

(0)
692,00 ДЕН 989,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Заводлив чипкаст балконет градник со благо, додатно, пенесто полнење, романтично го нагласува деколтето. Пролетната боја му дава дополнителна модерна нота

Материјал

90% Poliamid 10% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам