38

Xenia p-21 градник со Ц корпи

(5)
699,00 ДЕН 1.119,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Градник со пенести Ц корпи и жица, нежен и женствен, поставен со чипка.

Материјал

77% полиамид 23% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам