64

ŽENSKE TANGA GAĆICE NILDA

(5)
356,00 ДЕН 990,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Ženske tanga gaćice od nežnog Poliamida u boji kapućina, sa pozadinom od nežne čipke.Postavljene pamukom, idealne kao komplet sa brushalterima iz iste mini kolekcije.

Материјал

90% Poliamid 10% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам