20

ZITA J-20 - женска ноќница

(0)
1.111,00 ДЕН 1.389,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Сатенска ноќница со примамлив анимал принт, украсена со црна чипка над деколтето. Со прерамки кои се подесуваат. Лесно паѓа и ја следи линијата на телото.

Материјал

94% полиестер, 6% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам