32

ZOE J-22 - женски бразилијана гаќички

(5)
339,00 ДЕН 499,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Заводливи и елегантни бразилијана гаќички од нежен материјал, на задниот дел со заносна чипка.Поставени се со памук за удобно чувство.

Материјал

92% Полиестер 8% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам