Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ZOELIS P-19 -z.kucne papuce
Опис

Удобни и меки домашни женски папучи, затворени и заоблени во предниот дел. Украсна машничка и ѓон од гумиран текстил

ZOELIS

ZOELIS P-19 -z.kucne papuce

379,00 ДЕН

739,00 ДЕН

-49%

Расположливи големини
38 36 41 39 37 40
Расположливи бои
Материјал

Горен дел: 90% Памук, 5% полиестер, 5% еластин. Долен дел: Гума и Текстил

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.