Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Zoya
  • Zoya
Опис

Софистициран и елегантен беби дол од сатен кој лежерно паѓа и предизвикува пријатно чувство. Украсни чипкани рабови и тенки прерамки на подесување

Zoya

1.429,00 ДЕН

Расположливи големини
s l xl
Расположливи бои
Материјал

95% Вискоза 5% Eластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.