Bonatti

logo
item
слика

ELLIN J-22 - женски корсет

1,407.00 ДЕН1,759.00 ДЕН-21%

Боја:bež

70B75B80B85B
minusplus

Опис

toggler
Гламурозен и заводлив корсет со корпи и пенасто полнење, изработен од чипка. На грбот е отворен, а прерамките се вкрстуваат. Одговара на секоја фигура и остава заводлив впечаток.

Шифра: ELLIN J-22 01 -z.korset 01 bez/tamno ljubicasta

Материјали

toggler
53% Полиестер 38% Полиамид 9% Еластин

Замена и враќање

toggler

Процедура за замена на производ

Oткако ќе го добиете производот и ќе воочите дека истиот не одговара и сакате да го замените за друга величина или модел, испраќате мејл на webshop@bonatti.mk. Во мејлот наведете го бројот на нарачка или ваше име и презиме името, големината и бојата на артиклот кој го враќате и напишете ги истите карактеристики за производот кој сакате да биде замена.

Трошок за достава

Трошоците за замена на производи се на товар на купувачот, освен кога купувачот добил погрешен или неисправен производ поради наша грешка.

Производот кој треба да го вратите, го враќате по курирот, штом ја добиете новата пратка.

Услови за замена

Производот кој се заменува мора да биде чист, неносен со закачена етикета и софискална сметка. Доколку купувањето е направено преку Интернет продавницата и замената може да ја извршите исклучиво преку Интернет продавницата во рок од 15 дена од приемот на производот.

препорачани производи